Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Impact Festival 2017 - Linkin Park - koncert

Impact Festival 2017 - Linkin Park - koncert
 
Zespół aktualnie podejmuje pracę nad nową płytą, siódmą z kolei, która ma ukazać się dzięki Brothers Records Warner.
gdzie?Tauron Arena Kraków
Stanisława Staszica 7, 31-571 Kraków
kiedy?15 czerwca 2017 od 18:00
za ile?249 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół rockowy - Linkin Park, który otrzymał nagrodę Grammy, a tworzą go:

* Chester Bennington, który jest wokalistą
* Rob Bourdon grający na perkusji
* Brad Delson, który jest gitarzystą
* Dave Farrell "Phoenix" jest w zespole basistą
* Joe Hahn - Dj oraz programer
* Mike Shinoda zajmujący się klawiszami, wokalem oraz gitarą

Formacja pochodzi z Kalifornii Południowej i wdarła się do życia muzycznego, co stało się w roku 2000, dzięki pierwszej płycie, pod tytułem: "Hybrid Theory". Album okazał się najlepiej sprzedawanym debiutem w XXI wieku. Przekroczyła sprzedaż, tej właśnie płyty, dziewiętnaście milionów na świecie. Ich ogromny sukces tłumaczy również to, że od roku 2000, w którym zespół Linkin Park miał swój debiut, nikt inny nie posiadał więcej utworów na liście top 10 chart Alternative, a także żaden inny muzyk nie posiadał więcej płyt pod rząd znajdujących się na miejscu pierwszym w naszym stuleciu!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Ponadto zespół Linkin Park ma na swym koncie pięćdziesiąt milionów albumów sprzedanych, zdobył platynę w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach, ma wielkie grono wiernych fanów. Wszystko to czyni z formacji jedną z najpopularniejszych grup w Europie, Azji oraz Ameryce Południowej. Szósta i zarazem ostatnia płyta Linkin Park, nosi tytuł: "The Hunting Party" zdobyła pierwsze miejsce w ITunes w sześćdziesięciu siedmiu krajach. Zespół grał na, zapełnionych do ostatnich miejsc, stadionach, byli także gwiazdą główną na wielkich Festiwalach, jak na przykład:

* Download
* Rock in Rio - Portugalia
* Reading i Leeds - Wielka Brytania
* Summer Sonic - Japonia

W roku 2015 Linkin Park jako pierwszy rockowy zachodni zespół zagrał trasę koncertową po Chinach, która złożona była z pięciu stadionów. Grupa silnie angażuje w swoją działalność socjal media oraz najnowsze technologie już od samego początku. Obecnie jest to najpopularniejsza formacja Facebooka, posiada więcej niż sześćdziesiąt dwa miliony fanów, jest jedną z najpopularniejszych na znanym YouTubie (pięć bilionów odtworzeń oraz 6,7 milionów subskrypcji).

Zespół aktualnie podejmuje pracę nad nową płytą, siódmą z kolei, która ma ukazać się dzięki Brothers Records Warner. Wyrażamy szczerą nadzieje, że ten materiał uda się wydać jeszcze przed koncertami w Polsce i będzie można go posłuchać na żywo!

Zapraszamy zatem już 15 czerwca, do Tauron Areny Kraków!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl