Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Imany - koncert

Imany - koncert
 
Imany gra muzykę rock pop, soul, folk i blues. W ubiegłym roku jej koncerty odniosły wielki sukces w naszym kraju i dlatego wraca do nas po raz kolejny.
gdzie?Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
kiedy?17 października 2017 od 19:30

Agencja Knock Out Productions oraz Go Ahead serdecznie zapraszają Państwa do Krakowa do Tauron Areny! Już 17-go października 2017 roku wystąpi przed Wami wokalistka z Francji - Imany. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, przy ulicy Lema 7.

Imany gra muzykę rock pop, soul, folk i blues. W ubiegłym roku jej koncerty odniosły wielki sukces w naszym kraju i dlatego wraca do nas po raz kolejny. Obok Zaz, Imany uważa się za objawienie ceny francuskiej w ostatnim czasie. Styl muzyczny wokalistki określa się mianem połączenia folku akustycznego z soulowym bluesem. Młoda Francuska znalazła się w Paryżu wprost z Nowego Jorku, a tam zajmowała się modelingiem.

Gdy przeprowadziła się na kontynent europejski obrała drogę muzyczną, nie modową. Dzięki temu cała Europa została wręcz zaczarowana wspaniałym brzmieniem głosu wokalistki. Pierwsza płyta, nosząca tytuł: "The Shape of a Broken Heart", z roku 2011 zdobyła tytuł platynowej w Polsce, Grecji oraz we Francji. Równie wielkimi sukcesami cieszą się single: "Don’t Be So Shy", czy też "You Will Never Know", pochodzące z drugiego albumu. W roku 2016 Imany wydała EP-kę, pod tytułem: "There were tears", zaś singiel który ją promował nosił ten sam tytuł.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W 2016 roku, w sierpniu wyszedł kolejny krążek wokalistki, pod tytułem: "The Wrong Kind Of War". Prócz kompozycji całkiem nowych, album skrywał także piosenki, które fani poznali już wcześniej - na minialbumie "There Were Tears". Znajdziemy na płycie również przebój międzynarodowy: "Don’t Be So Shy", który został remiksowany przez Filatov & Karas i tą samą piosenkę, ale w aranżu na dziewięcioosobowy band.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl