IKSY - koncert
Fama bowiem dopuszcza każdą niemalże formę ekspresji twórczej, zaś program naszego festiwalu zostaje zawsze otwarty na inicjatywy spontaniczne uczestników aż po dzień kończący trwanie imprezy.
Gdzie?
Hamaki
Józefa Piłsudskiego 0, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
16 sierpnia 2018 od 20:30
Za ile?
bezpłatnie

Fama jest największym interdyscyplinarnym wydarzeniem młodej sztuki oraz kultury. Pragniemy ponad wszystko umożliwić Państwu debiut i konfrontację z innymi artystami, tak z kraju, jak również z innych krajów europejskich. Głównie jednak, pragniemy zaprosić Was do Świnoujścia, abyście na własnej skórze odczuli atmosferę tego wspaniałego wydarzenia. Fama bowiem dopuszcza każdą niemalże formę ekspresji twórczej, zaś program naszego festiwalu zostaje zawsze otwarty na inicjatywy spontaniczne uczestników aż po dzień kończący trwanie imprezy.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, w granicach festiwalu Fama, kiedy to wystąpią przed Wami Iksy. Wydarzenie odbędzie się już 16-go sierpnia 2018 roku, w Hamakach Świnoujskich, znajdujących się przy ulicy Józefa Piłsudskiego. Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godzinie 20:30. Zatem zaproście Państwo Famę do siebie - koncert - BiforFama Iksy!

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl