Ikony Jazzu: Laboratorium, EABS - koncert
W ten sam wieczór zobaczą Państwo także koncert zespołu EABS, o którym mawia się, iż był największym odkryciem krajowej jazzowej sceny ubiegłego roku.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
6 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
88 zł

Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny już koncert, który odbędzie się w granicach cyklu, zwanego: "Ikony Jazzu". Tym razem przed Wami wystąpi gwiazda wieczoru, czyli legendarny krajowy zespół, o nazwie Laboratorium! Zespół w latach siedemdziesiątych zeszłego wieku był jedną z najpopularniejszych formacji jazz rockowych na całym kontynencie europejskim, teraz natomiast z zupełnie nową energią wracają na scenę! Z Laborkami gościnnie wystąpi również Bernard Maseli, który jest wibrafonistą.

W ten sam wieczór zobaczą Państwo także koncert zespołu EABS, o którym mawia się, iż był największym odkryciem krajowej jazzowej sceny ubiegłego roku. Grupa dla Państwa zagra utwory ze swojego debiutanckiego krążka, noszącego tytuł: „Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)". Jest on cały poświęcony twórczości legendy jazzu polskiego, czyli Krzysztofowi Komedzie. Zatem zapraszamy Was serdecznie na wspaniałą dawkę jazzu elektrycznego w świetnym, polskim wydaniu.

Koncert będzie miał miejsce już 6-go kwietnia 2018 roku, w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 88 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl