III Międzynarodowy Jazzowy Konkurs Skrzypcowy im. Zbigniewa Seiferta

III Międzynarodowy Jazzowy Konkurs Skrzypcowy im. Zbigniewa Seiferta
Celem zmagań konkursowych jest próba wyłonienia muzycznych indywidualności dorównujących postaci Zbigniewa Seiferta.
Gdzie?
Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Kiedy?
28 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
50 zł

Serdecznie zapraszamy na galowy koncert, który odbędzie się w ramach Międzynarodowego III Jazzowego Konkursu Skrzypcowego imienia Zbigniewa Seiferta. Koncert odbędzie się w przestrzeni Kina Kijów, w Krakowie już 28 lipca. Serdecznie zapraszamy, początek imprezy o godzinie 20:00.

Formuła definiująca Międzynarodowy Jazzowy Konkurs Skrzypcowy imienia Zbigniewa Seiferta nie jest skostniała i oczekuje różnych stylów muzycznych, różnorodnych wykonań, odważnych kompozycji. Celem zmagań konkursowych jest próba wyłonienia muzycznych indywidualności dorównujących postaci Zbigniewa Seiferta. Z tego powodu organizatorzy liczą na interesujące doświadczenia muzyczne, niespodzianki aranżacyjne oraz liczne emocje, które towarzyszą prezentacji muzyki przez artystów reprezentujących młode pokolenie.

Kim jest patron Jazzowego, Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego? Zbigniew Seifert urodził się w 1946 roku. To muzyk obdarzony nieprzeciętnym muzycznym talentem, muzyk który zasłużył na miano najwybitniejszego polskiego muzyka jazzowego. Przedwczesna śmierć artysty (w roku 1979) uniemożliwiła pełną prezentację możliwości artystycznych Seiferta, niestety przekreśliła światową, prężnie rozwijającą się, karierę muzyka i kompozytora

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl