III Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius

III Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius
W tym roku Gośćmi MFPS mają być, na przykład: Umar Abdul-Nasser, Andrzej Franaszek, Julia Fiedorczuk, Łukasz Podgórni, Marcin Świetlicki, Ewa Sonnenberg, Urszula Zajączkowska.
Gdzie?
PROZA Klub Wrocławskiego Domu Literatury
Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław
Kiedy?
9 maja 2018
Organizator
Wrocławski Dom Literatury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Trzeci Festiwal Międzynarodowy Poezji Silesius, który odbędzie się już od 9-go maja do 13-go maja. Festiwal będzie miał miejsce w Klubie Proza Wrocławskiego Domu Literatury, znajdującym się przy Przejściu Garncarskim 2.

W czasie trzeciej już edycji naszego Festiwalu Międzynarodowego Poezji Silesius zaprosimy Państwa serdecznie, między innymi na ciekawe spotkania z poetami oraz poetkami, na czytanie poezji, pokazy filmowe, spektakle performatywne, sesje konferencyjne poświęcone właśnie poezji, a także liczne koncerty. Jak w latach poprzednich jednym z głównych punktów naszego programu MFPS mają być dyskusje z udziałem autorów oraz autorek, którzy są nominowani do Silesius. Jest to Wrocławska Nagroda Poetycka.

W tym roku Gośćmi MFPS mają być, na przykład: Umar Abdul-Nasser, Andrzej Franaszek, Julia Fiedorczuk, Łukasz Podgórni, Marcin Świetlicki, Ewa Sonnenberg, Urszula Zajączkowska. Sceną główną festiwalowych wydarzeń będzie zatem Klub PROZA, który mieści się w Rynku wrocławskim. Pełny program imprezy zostanie opublikowany już 10-go kwietnia, gdy zostaną ogłoszone nazwiska osób nominowanych do Nagrody Wrocławskiej Poetyckiej Silesius.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Festiwal organizuje Wrocławski Dom Literatury, natomiast Partnerem Festiwalu stała się Nagroda Wrocławska Poetycka Silesius. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl