III Bieg po oddech
Planujemy w tym roku udział aż dziewięciuset zawodników, a także Rodzinny Piknik z zabawami oraz atrakcjami dla najmłodszych naszych Gości.
Gdzie?
Park Miejski im. Piłsudskiego
Stanisława Staszica, 34-500 Zakopane
Kiedy?
2 września 2018 od 10:00 do 13:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Już po raz trzeci wielu zawodników z całego kraju pobiegnie specjalnie dla chorych na okrutną mukowiscydozę. Wydarzenie odbędzie się w Zakopanem - stolicy polskich Tatr, 2-go września 2018 roku, w godzinach od 10:00 do 13:00. Startujemy w Parku Miejskim imienia Piłsudskiego, znajdującym się przy ulicy Stanisława Staszica. Impreza jest bezpłatna i organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Planujemy w tym roku udział aż dziewięciuset zawodników, a także Rodzinny Piknik z zabawami oraz atrakcjami dla najmłodszych naszych Gości. Meta i linia startu będą się znajdowały w Miejskim Parku miasta Zakopane.

Natomiast trasa przebiegać ma ulicami, jak między innymi: Plac Niepodległości, czy Park Miejski, Kornela Makuszyńskiego, Grunwaldzka, Józefa Piłsudskiego, Stefana Żeromskiego, Bronisława Czecha, Sabały.

Zakończymy zawody nastąpi o godzinie 11:00, zaś zakończenie dekoracji zawodników i imprez towarzyszących nastąpi o godzinie 13:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl