Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

III Bal Gdański - Najpiękniejsza muzyka filmowa

III Bal Gdański - Najpiękniejsza muzyka filmowa
 
Filmowa muzyka, wykonywana na scenie dzięki wspaniałym artystom, potrafi przenieść publikę w zupełnie inny wymiar.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?20 stycznia 2018 od 19:00
za ile?59 zł

„Tango Roxanne”, „Zapach kobiety”, „Amelia”, czy też „Lista Schindlera” to niewielka tylko część tytułów, jakie z największych ekranów wchodzą przebojem na sale koncertowe. Filmowa muzyka, wykonywana na scenie dzięki wspaniałym artystom, potrafi przenieść publikę w zupełnie inny wymiar. Granica pomiędzy dźwiękiem a obrazem wprost zanika. W zamian za to pojawią się emocje. Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniały koncert z repertuarem, który zawiera najpiękniejsze melodie, w całej historii kinematografii światowej. Pośród nich znajdą się także perełki z muzyki polskiej filmowej.

W roku 2015 soliści - Paweł Nowak i Natalia Walewska oraz Orkiestra Kameralna Progress, której dyrektorem jest Szymon Morus zrobili nagranie płytowe, o nazwie Amber Tango Najwspanialsza Filmowa Muzyka.

Od tej pory ten projekt, z wielkim powodzeniem, zagościł na licznych estradach, spotykając się za każdym razem z ciepłym przyjęciem, tak publiki, jak również muzycznych krytyków. Na scenie Filharmonii Polskiej, w czasie III Gdańskiego Balu, grono solistów zaszczyci sopranistka - Magdalena Chmielecka, zaś program koncertu obejmuje pokaz tanga wykonywanego przez profesjonalną taneczną parę. Warstwę muzyczną koncertu dopełnia przygotowane specjalnie na te okazję wizualizacje.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy już 20-go stycznia 2018 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, zaś bilet wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl