II Noc Tańca na Statku Nimfa

II Noc Tańca na Statku Nimfa
Noc Tańca to znakomita wręcz okazja, by przybliżyć sztukę tańca szerszemu gronu odbiorców, przez prezentację rożnych stylów, czy gatunków, nawet form pozascenicznych.
Gdzie?
Statek Nimfa
Bulwar Czerwieński, Kraków
Kiedy?
16 czerwca 2019 od 16:00 do 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Krakowa

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na "Rejs Taneczny Po Świecie". Będą Państwo świadkami pokazów tańca towarzyskiego, które tańczy się w różnych stronach świata, a także tanecznych warsztatów w trakcie tego rejsu po Wiśle. Nastąpi wspólne wykonanie tańców, takich jak: polka, brazylijska lambada, czy też taniec góralski. Wydarzenie poprowadzi zespół „Metronom”.

Już 16-go czerwca 2019 roku, w mieście Kraków będzie miała miejsce edycja druga Nocy Tańca. To wydarzenie już na stałe zagościło w projekcie Nocy Krakowskich, który to od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, tak mieszkańców Krakowa, jak również Turystów.

Celem naszego projektu jest popularyzacja oraz wspieranie miejsc i twórczości wiążących się z taneczną sztuką. Noc Tańca to znakomita wręcz okazja, by przybliżyć sztukę tańca szerszemu gronu odbiorców, przez prezentację rożnych stylów, czy gatunków, nawet form pozascenicznych. Pragniemy także pokazać Wam możliwości oraz potencjał środowiska artystycznego z Krakowa związanego ze sztuką tańca. Program obejmuje pokazy taneczne i spektakle, prezentacje autorskie, pokazy tanecznej sztuki, warsztaty tańca, czy też taneczne eksperymenty.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Spektakle taneczne oraz pokazy prezentowane będą, tak w wybranych widowiskowych salach, jak również w plenerze. Cztery plenerowe sceny (Mały Rynek, Dworek Białoprądnicki, Rynek Podgórski, Nowohuckie Centrum Kultury) posiadające bogatą programową ofertę (tradycyjne tańce, a także dworskie, nowoczesne, klasyczne, czy balet) zamienią miasto Kraków w miasto tańca.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go czerwca 2019 roku, do krakowskiego Statku Nimfa, znajdującego się przy Bulwarze Czerwieńskim. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl