Igor Herbut Solo – „Lwia Część” - koncert

Igor Herbut Solo – „Lwia Część” - koncert
Igor Herbut zdobył liczne nagrody muzyczne, platynowe i złote albumy, jak również trzy nominacje do nagrody Fryderyka.
Gdzie?
Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
19 marca 2019
Za ile?
50 zł

Igor Herbut jest liderem formacji LemON, kompozytorem, wokalistą, autorem tekstów oraz producentem wszystkich czterech płyt zespołu, a już 19-go marca 2019 roku zagra dla Was we wrocławskim Imparcie, w granicach swej trasy solowej, pod tytułem: „Lwia część”.

Serdecznie Państwa zapraszamy na spotkanie, które naszpikowaliśmy emocjami, intymnością oraz liryką. Artysta zagra zatem ważne dla siebie przeboje, które zostały zapisane w istotnych momentach jego życia. W Imparcie będzie można usłyszeć piosenki, jak między innymi: „Pizno”, „Lwią część”, czy też "Pollock”.

Igor Herbut zdobył liczne nagrody muzyczne, platynowe i złote albumy, jak również trzy nominacje do nagrody Fryderyka. Artysta pochodzi z Przemkowa (Polska Zachodnia), jednak jego korzenie sięgają aż Beskidu Niskiego, stamtąd wywodzi się rodzina Herbuta. Tradycje łemkowskie, w których wychowany został odciskają się bardzo silnie w muzyce, którą artysta tworzy. Zaśpiewy, wschodnie harmonie, góralska charyzma oraz nostalgia ciężka do ukrycia - są to elementy, a wobec nich nie można przejść obojętnym na twórczość artysty. Zespół LemON, który stworzył w roku 2012, jest teraz jednym z popularniejszych zespołów w Polsce, koncertujący ciągle od więcej niż pięciu lat. Dzięki swej niespożytej energii oraz wyjątkowej emocjonalności, jaką potrafi przekłuwać na słowa i dźwięki, Igorowi Herbutowi udało się osiągnąć wielki komercyjny sukces - swą niekomercyjną muzyką.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Warsztat wokalny artysty, który jest wypadkową tradycji łemkowskich, jazzowych studiów na Zielonogórskim Uniwersytecie i poszukiwań własnych oraz niespotykaną barwę głosu doceniają nie jedynie słuchacze, ale również największe autorytety muzyczne w Polsce. Artysta zaproszony został do współpracy z innymi artystami, na przykład: Kasia Nosowska, Hey, Kayah, Adam Sztaba, Zakopower, Agnieszka Chylińska, czy Jan Borysewicz. Najnowszy, czwarty krążek formacji, pod tytułem: "Tu" zdołała przypieczętować wysoką pozycję w branży oraz jest uznawana za ciekawsze wydawnictwo roku 2017.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go marca 2019 roku, do wrocławskiego Impartu, znajdującego się przy ulicy Mazowieckiej 17. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl