Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Icon For Hire- koncert
Panowie tworząc w duecie dają przykład tego, że każdy może zapanować nad swoim życiem, a jeśli uda się już to uczynić, bez wątpienia można to uznać za największy sukces.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
5 marca 2020 od 19:00
Za ile?
69 zł
Organizator
Live Nation

Icon For Hire- duet, który powstał w roku 2007, a w skład jego wchodzą: wokalista Ariel Bloomer oraz gitarzysta Shawn Jump. Duet ma swoją rzeszę fanów kochających ich nie tylko za ich muzykę, ale również za prawdziwość. Charakteryzuje ich realizm oraz porywający duch, który znajdzie w każdym z ich przedsięwzięć.

W roku 2016 na rynku muzycznym pojawiła się płyta duetu zatytułowana "You Can’t Kill Us", która była początkiem nowego rozdziału w historii tegoż zespołu. Płyta brzmi nowocześnie i lirycznie. Łączy takie style jak hard rock, pop, hip-hop czy elektronikę. Wokalista Ariel porusza tam bardzo ważne tematy, między innymi temat uzależnień czy depresji.

Panowie tworząc w duecie dają przykład tego, że każdy może zapanować nad swoim życiem, a jeśli uda się już to uczynić, bez wątpienia można to uznać za największy sukces.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy serdecznie już 5 marca 2020 roku o godzinie 19.00 do Klubu Hydrozagadka w Warszawie. Organizatorem koncertu jest Live Nation. Cena biletu: 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl