Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

I0 Sound Party by Temperamental w/ Kaiserdisco - koncert

I0 Sound Party by Temperamental w/ Kaiserdisco - koncert
 
Fantastyczna współpraca Patrica i Federica dała owoce, w postaci bardzo udanych piosenek, wydanych w dość krótkim czasie.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?19 stycznia 2019 od 22:00
za ile?30 zł
organizatorKlub Sfinks700

Microb (Temperamental) oraz Dj/Promotor wydarzeń z muzyką elektroniczną zaprasza Państwa bardzo serdecznie na kolejny już cykliczny I0Sound parties. Impreza odbędzie się 19-go stycznia 2019 roku, w sopockim Klubie Sfinks 700, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 30 złotych, a rozpocznie się ono o godzinie 22:00. Zespół tym razem zaprosił przyjaciół, Frederica i Patrica z Kaiserdisco, żeby wspólnie z nimi przenieść Państwa do niezwykłej wręcz przestrzeni Hamburskiej sceny klubowej.

Natomiast Kaiserdisco jest muzycznym duetem, pochodzącym z Hamburga, który jest uznawany za jeden z lepszych, a może i najlepszych, które powstały w czasie ostatniej dekady na niemieckim rynku muzycznym. Fantastyczna współpraca Patrica i Federica dała owoce, w postaci bardzo udanych piosenek, wydanych w dość krótkim czasie. Wydały je natomiast renomowane wytwórnie: Get Physical, Drumcode, Suara, Tronic oraz Terminal M. Zaś na ich koncie znajduje się także niekończąca się lista wspaniałych remiksów muzycznych. Zgromadzili w swoim dorobku artystycznym, jak do tej pory, sześć mini-albumów, który zostały wydane współpracując z Adamem Beyerem.

Flow Arts Performers - nietuzinkowe stroje, widowiskowe umiejętności oraz malownicze światła, które to dołożą Państwu niezapomnianych wizualnych wrażeń.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl