Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

I Bieg Wielkanocny

I Bieg Wielkanocny
 
Głównym celem naszego Wielkanocnego Biegu jest zapropagowanie zdrowego trybu życia zwłaszcza w okresie Świąt, jak również integrowanie społeczności lokalnej.
gdzie?Stadion OPO „Cetniewo
al. Żeromskiego S. 52, 84-120 Władysławowo
kiedy?2 kwietnia 2018 od 12:00 do 16:00
za ile?20 zł
organizatorCentrum Kultury i Promocji Miasta Władysławowo

I Bieg Wielkanocny będzie miał miejsce dzięki Dyrektorowi COS OPO Cetniewo oraz Burmistrzowi miasta Władysławowo, przy współorganizacji Wójta Pucka, a także Burmistrza Jastarni. Wielkanoc kojarzy się nam najczęściej z nową nadzieją, bo świat na Wiosnę budzi się do życia i nasz bieg, własnie dlatego, odbędzie się razem z Hospicjum (Puck), kwestującego na rzecz wszystkich potrzebujących.

Głównym celem naszego Wielkanocnego Biegu jest zapropagowanie zdrowego trybu życia zwłaszcza w okresie Świąt, jak również integrowanie społeczności lokalnej. W granicach Biegu będzie miała także miejsce loteria fantowa, zaś na uczestników czekał będzie mały poczęstunek.

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 2-go kwietnia 2018 roku, do Władysławowa, aleja Żeromskiego S. 52. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 12:00, kończymy natomiast o 16:00. Wstęp kosztuje 20 złotych. Zapiszcie się Państwo, ponieważ warto!

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl