Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hunter- koncert

Hunter- koncert
 
Album to zbiór przedziwnych słów, instrumentów i dźwięków, które są już bardzo charakterystyczne dla Huntera.
gdzie?Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
kiedy?14 października 2017 od 18:00
za ile?40 zł

Jesienna trasa koncertowa grupy Hunter, na celu ma przede wszystkim promocję nowego albumu studyjnego pod tytułem "NieWolnOść",który swoją premierę miał w roku 2016. Płyta, została bardzo dobrze odebrana przez fanów zespołu, którzy nigdy nie zawodzili i licznie odwiedzali koncerty grupy. W trakcie koncertów usłyszmy utwory premierowe oraz te z dawnych lat. Jest to podziękowanie w stronę fanów zespołu, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Każdy będzie mógł usłyszeć swoje ulubione piosenki.

Ich najnowsza płyta, to krok do przodu, jeśli chodzi o ich wizję tworzenia oraz grania muzyki. Piosenki, pod względem muzycznym jak i tekstowym są po części syntezą dawniejszych utworów, ale także to nowy kierunek, który bez wątpienia spodoba się wielu słuchaczom i fanom zespołu. Trzecia strona to ta, która zostaje nieodkryta, aż do czasu, kiedy sami Państwo przesłuchacie całość i wyrazicie własną ocenę. Hunter liczy na dobrą opinię, szuka ciekawych pomysłów, drzwi, przez które jeszcze można gdzieś dotrzeć, drąży tematy, których powszechnie się unika, ale jednocześnie zachowują zdrowy dystans i smak. Teksty ich piosenek odnoszą się do tego, co działo się w naszym kraju i na świecie przez pryzmat historii, a kontekst w jakim są napisane to analogia zdarzeń dawnych oraz towarzyszących temu zachowań ludzi.

Album to zbiór przedziwnych słów, instrumentów i dźwięków, które są już bardzo charakterystyczne dla Huntera. Kiedy do tego wszystkiego dojdzie odpowiednia scenografia i oświetlenie, będzie to mieszanka pełna mocy, którą zobaczycie na własne oczy już 14 października 2017 roku w Klubie muzycznym Parlament w Gdańsku. Startujemy o godzinie 18:00, cena biletu to 40 zł.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl