Hungarica - koncert
Płyta, nosząca tytuł: „Przybądź wolności”, w oryginale: „Jöjj el szabadság” jest dostępna, tak na Węgrzech, jak również na polskim rynku.
Gdzie?
Boss Garage Pub
Marszałka Józefa Piłsudskiego 27, 31-109 Kraków
Kiedy?
22 września 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie węgierski zespół muzyczny, który grywa przede wszystkim rocka narodowego, został założony w roku 2007. Teksty formacji są skoncentrowane głównie na historii węgierskiego narodu oraz na losach tejże nacji. Muzycy poruszają, między innymi tematy, jak: ziemie węgierskie etnicznie odebrane Węgrom w myśl postanowień Pokoju Paryskiego, a także Traktatu w Trianon. Niektóre z utworów grupy negują również kapitalistyczne wartości i niektóre polityczne ruchy. W roku 2015, dokładniej 6-go lipca ukazał się polskojęzyczny krążek formacji Hungarica. Płyta, nosząca tytuł: „Przybądź wolności”, w oryginale: „Jöjj el szabadság” jest dostępna, tak na Węgrzech, jak również na polskim rynku. Na albumie usłyszeć mogą Państwo dwie legendy krajowego rocka, czyli: Andrzeja Nowaka (Złe Psy, TSA) i Grzegorza Kupczyka (z ex-Turbo, Ceti).

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 22-go września 2018 roku, do krakowskiego Boss Garage Pubu znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 27. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl