Hugo Race - koncert
Nasz ulubiony czarodziej z Australii wraca do Polski na trasę, teraz ze swoimi włoskimi przyjaciółmi (Fatalists).
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
27 września 2019 od 20:00

Nasz ulubiony czarodziej z Australii wraca do Polski na trasę, teraz ze swoimi włoskimi przyjaciółmi (Fatalists). Niedawno razem z nimi nagrał album, pod tytułem: "Taken By The Dream", który został wydany w tym roku, na Wiosnę dzięki Glitterhouse Records.

Po wycieczkach artystycznych, które miały miejsce w ostatnim czasie w troszkę inne rejony muzyczne - world (Dirtmusic „Bu Bir Ruya”) oraz elektroniczne John Lee Hooker’s World Today i Gemini 4) globtrotter z Melbourne wraca w końcu z nową płytą "Fatalists".

The Wreckery, teraz Hugo Race oraz członek/założyciel zespołu Bad Seeds, znany jest ze swych pejzaży dźwiękowych, które łączą bluesa, muzykę folkową, eksperymentalną oraz rockową.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Robili zatem, blues rocka, world music, punka, teraz wzięli się za muzykę folkową. W każdym razie, Hugo Race jeśli porusza się w jakimś muzycznym środowisku, to zawsze pozostaje wierny sobie. Uwielbia on ciemne dźwięki. „Taken By The Dream” nagrany i wyprodukowany został na Sycylii razem z Diego Sapignoli oraz Francesco Giampaoli (Sacri Cuori), stały człon zespołu Fatalists. Natomiast w charakterze Gości pojawili się, między innymi: Chris Brokaw (Come, Lemonheads, Codeine), skrzypaczka Vicki Brown (Calexico), Bryan Colechin (True Spirit), piosenkarka oraz autorka tekstów sama Lisa Crawley, a także Giovanni Ferrario (Micevice, Scisma), jak również jego człowiek z Gemini 4, albumu z utworami Johna Lee Hookera oraz True Spirit, czyli Michelangelo Russo.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go września 2019 roku, do krakowskiego Klubu Alchemia, znajdującego się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl