Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hotel Palace - Premiera

Hotel Palace - Premiera
 
Twórcy tego niezwykłego przedstawienia zaproszą Was, byście odwiedzili Hotel Palace, w którym najtańszy z pokoi jest wart równowartości całego budżetu miasta Sopot!
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?40 zł
organizatorTeatr na Plaży

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu, która odbędzie się już 18-go listopada 2017 roku, w sopockim Teatrze na Plaży. Twórcy tego niezwykłego przedstawienia zaproszą Was, byście odwiedzili Hotel Palace, w którym najtańszy z pokoi jest wart równowartości całego budżetu miasta Sopot! Wspaniałe kobiety, nieprzewidywalni mężczyźni oraz wszędobylski zapach pieniędzy...właśnie w tych okolicznościach, na Państwa oczach rozegra się świetny i zabawny spektakl. Scenariusz opiera się na tekstach pisanych przez Rolanda Topora oraz jego pobratymców z Francji, a także Szymona Jachimka. Znajdziemy tutaj wiele kontrowersji i interakcji przeznaczonych dla bogatych, a także dla "finansowo niepełnosprawnych".

Spektakl w reżyserii Tomasza Valldal'a-Czarnecki'ego.
Obsada: Anna Podgórzak, Vilde Valldal-Johannessen, Michał Zacharek, Mateusz Deskiewicz.

Przedstawienie jest komedią, do której scenografię stworzyła Monika Ika Wójcik, a muzyką zajął się Artur Guza, natomiast kostiumami - Monika Ika Wójcik. Bilety wstępu kosztują 40 złotych, zaś wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl