Hopsin No Shame Tour
Znakiem rozpoznawczym Hopsina stały się jego soczewki kontaktowe, które też tworzą jego wygląd sceniczny.
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
26 marca 2018 od 20:00
Za ile?
105 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead ma wielką przyjemność zaprosić na koncert rapera Hopsina! Już 26.03.2018 roku w Warszawie w Progresja Music Zone- Duża Scena, wystąpi jeden z najbardziej bezkompromisowych i kontrowersyjnych muzyków hip-hopowych. Hopsin przez swoje bezkompromisowe podejście do tematu, skłócił się z wieloma gwiazdami, między innymi z Tomicą Wright, właścicielką wytwórni muzycznej Ruthless Records czy z Rickiem Rossem, Lilem Wayne oraz kanadyjskim raperem, piosenkarzem i aktorem- Drake.

Raper ma na swoim koncie pięć studyjnych krążków z których ostatni na rynku muzycznym pojawił się 24.11.2017 roku, zatytułowany "No Shame". Singlem, który jako pierwszy promował płytę był kawałek "The Purge'. Znakiem rozpoznawczym Hopsina stały się jego soczewki kontaktowe, które też tworzą jego wygląd sceniczny. Jego klipy na platformie YouTube, osiągają ogromne ilości odtworzeni, szczególnie "Ill Mind of Hopsin".

Koncert, który będzie miał miejsce w marcu, to wydarzenie na którym nie może Was zabraknąć. Chcielibyśmy także przypomnieć Państwu, by nie kupować biletów od tych, którzy sprzedaż oferują np. na Facebooku bądź innych portalach społecznościowych, gdyż możecie paść ofiarami oszustwa. Często bowiem zdarza się, że bilety są fałszywe, co uniemożliwi Państwu udział w koncercie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Sprzedaż obowiązujących biletów, prowadzona jest w punktach sprzedaży autoryzowanych. Startujemy o godzinie 20.00, cena biletu: 105 zł. Organizatorem koncertu jest: Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl