Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

HOPE, Ninja Syndrom + Traces to Nowhere - koncert

HOPE, Ninja Syndrom + Traces to Nowhere - koncert
 
Traces to Nowhere jest to projekt warszawski, który został założony w roku 2010. Nazwa tej formacji jest jednocześnie tytułem pierwszego odcinka znanego serialu, pt.: "Twin Peaks".
gdzie?Miejsce Chwila
Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa
kiedy?8 grudnia 2017 od 18:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert finałowy trasy Ninja Syndrom i pierwszy od trzech lat formacji Hope, który odbędzie się w stolicy.

Hope jest to zespół obecny na scenie polskiej już od więcej niż dziesięciu lat. Teraz publika może jedynie pamiętać grupę po występach w dziesiątej edycji Must Be The Music. Tam zespół zdobył drugie miejsce w finale ścisłym. Występowali również u boku gwiazd, między innymi: Limp Bizkit, Suicidial Tendencies, Body Count i Hactivist. Byli wielokrotnie obecni na scenach LuxFest, Przystanek Woodstock i wielu festiwalach mniejszych od powyższych.

Ninja Syndrom to grupa składająca się z 5-ciu doświadczonych muzyków. Główne cechy formacji to niskostrojone gitary, duet wokalistów posiadających wielką charyzmę oraz monstrualne bębny. Cechy te pozwoliły określić grupę serwisowi Rockonline.pl jako najlepszy zespół undergroundowy z Gór Świętokrzyskich.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Przełom lat 2016/2017 przyniósł Ninja Syndrom czas, kiedy byli headlinerem trasy, o nazwie The Fall Tour. Obejmowała ona swym zasięgiem inne miasta w Bułgarii i w Polsce.

Traces to Nowhere jest to projekt warszawski, który został założony w roku 2010. Nazwa tej formacji jest jednocześnie tytułem pierwszego odcinka znanego serialu, pt.: "Twin Peaks". Stano on również inspiracje pozamuzyczną dla członków grupy. Muzyka, którą grają jest mieszaniną różnych dźwięków, zaczerpywanych tak z post metalu, jak i z post rocka, a także z industrialu, z szeroko pojmowanej alternatywy, która zahacza o trip-hop. Piosenki Traces to Nowhere są głównie ciężkie, posiadają wielowarstwowe kompozycje, a wzbogaca je melodyjny wokal.

Na koncert zapraszamy zatem już 8-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Miejsca Chwili, znajdującego się przy ulicy Ogrodowej 31/35. Zaczynamy o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl