Hollywood Undead- koncert
Jak sami mówią, uwielbiają koncertować w Europie,podoba im się nasza kultura i wspaniała publiczność, która nigdy nie zawodzi.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
4 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
129 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

HOLLYWOOD UNDEAD po raz kolejny pojawią się w Polsce! HOLLYWOOD UNDEAD wystąpią w Polsce, prezentując wyjątkowe show dwukrotnie: pierwszy koncert w Krakowie, drugi w Gdańsku. Słynna "Piątka", już w czerwcu prosto z Los Angeles, przybędzie do Polski!

Grupa znana jest z występów przepełnionych entuzjazmem, bilety na ich koncerty wyprzedają się zwykle do ostatniej sztuki na całym świecie, począwszy na Massachusetts, Miami, Moskwie, skończywszy na Manchesterze. Jednakże cały czas niecierpliwie wyczekują powrotu do Europy.

Jak sami mówią, uwielbiają koncertować w Europie,podoba im się nasza kultura i wspaniała publiczność, która nigdy nie zawodzi. Cieszą się na możliwość koncertowania po Europie. Wyczekują spotkania starych przyjaciół i liczą także na nowe przyjaźnie. "California Dreaming", to ich ostatni video singiel z najnowszej płyty pod tytułem "Five", który zaledwie 21 dni od pojawienia się na platformie YouTube, został wyświetlony 1.8 miliona razy.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Swoją debiutancką płytę wydali blisko 10 lat temu, platynowa "Swan Songs" była genialnym połączeniem muzyki rockowej, hip-hopu, muzyki elektronicznej oraz industrialnej. Dzięki tej płycie, genialna "Piątka", zdobyła sobie serca fanów z całego świata. Ich kolejny krążek- "American Tragedy", wydany w 2011 roku, pokrył się złotem i zdobył 4-tą pozycję na liście Billboard Top 200. Już 2 lata później wydali kolejną płytę pod tytułem "Notes From The Underground", która na tej samej liście, zajęła już miejsce 2.

Największą popularność przyniosła im piosenka pod tytułem "Day of the Dead", którą na Spotifach odsłuchano ponad 21 milionów razy, a na YouTubie kawałek odtwarzano 17 milionów razy.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 4 czerwca 2018 roku od godziny 19.00 do Klubu Studio w Krakowie! Cena biletu 129 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl