Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hollow Quartet - koncert

Hollow Quartet - koncert
 
Muzycy prezentują autorskie utwory przede wszystkim w języku polskim, pojawiają się także fragmenty śpiewane po angielsku.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?9 września 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Hollow Quartet kreuje i aranżuje dźwięki, które stanowią doskonały kolaż przeróżnych stylów i brzmień. Sporo w tych utworach folku i rocka, przeplatanego funkiem, szczyptą americany, niekiedy bluesem. Hollow Quartet na sopockiej scenie pojawi się już 9 września. Będzie to drugie wystąpienie quartetu na scenie Teatru Boto.

Muzycy prezentują autorskie utwory przede wszystkim w języku polskim, pojawiają się także fragmenty śpiewane po angielsku. Formacja gra żywiołowe koncerty, które wypełniane są nie tylko popisami instrumentalnymi oraz współpracą z widownią. Warto zwrócić uwagę na niebanalną warstwę tekstową.

Hollow Quartet sięgnęli po zaszczytne miano półfinalistów X edycji konkursu Must Be The Music, a także finalistów konkursu ogólnopolskiego Stage4You z 2016 roku.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Teatru Boto. Na scenie przy Bohaterów Monte Cassino 54b w Sopocie koncert Hollow Quartet rozpocznie się o godzinie 21:00 już 9 września.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl