Historyczny Czwartek w Ustce
"Historyczne czwartki", które odbywają się w Centrum Twórczej Aktywności są spotkaniami otwartymi, na które przyjść może każdy zainteresowany
Gdzie?
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Zaruskiego M. 1a, 76-270 Ustka
Kiedy?
28 marca 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

Galeria Sztuki Współczesnej, znajdująca się w Ustce, przy ulicy Zaruskiego M. 1 a zaprasza Państwa bardzo serdecznie na kolejne już spotkanie w cyklu, pod nazwą: "Historyczny Czwartek". Tematem spotkania będzie: „Rachmistrz, kapitan, aferzysta i biurokrata. O wójtach i burmistrzach, którzy rządzili Ustką do 1945 roku i po wojnie”. Nasze spotkanie odbędzie się z udziałem redaktor Bogumiły Rzeczkowskiej oraz Mirosława Kulki, którzy są autorami publikacji traktującej o dawnych włodarzach miasta Ustka.

Spotkanie poprowadzi Marcin Barnowski. Jeżeli interesuje Państwa historia, zwłaszcza wydarzenia, ludzie, przedmioty oraz obiekty wiążące się z miastem Ustka, jeżeli chcecie spotkać się w przemiłej atmosferze, razem z osobami, którym te sprawy również nie są obojętne - to propozycja jest jak najbardziej dla Was. "Historyczne czwartki", które odbywają się w Centrum Twórczej Aktywności są spotkaniami otwartymi, na które przyjść może każdy zainteresowany, oraz na które każdy z Was może przynieść różne pamiątki oraz inne przedmioty pochodzące z przeszłości. Takie przedmioty mogą polegiwać na Waszych strychach oraz innych, czasem zupełnie niespodziewanych miejscach. Zapamiętajcie: za każdym, niebanalnym nawet przedmiotem, kryć się może całkiem niebanalna historia. Zatem widzimy się z Państwem w każdy z ostatnich czwartków miesiąca.

Zapraszamy więc już 28-go marca 2019 roku na spotkanie, które jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00. Organizatorem imprezy jest Bałtycka Galeria Współczesnej Sztuki w Słupsku.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl