Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hip Hop Sesja vol.12 Dejwid - Póki się nie wypali. Premiera - koncert

Hip Hop Sesja vol.12 Dejwid - Póki się nie wypali. Premiera - koncert
 
Udany odbiór tego materiału spowodował, że Primore i Dawid dołączyli do wytwórni płytowej w Trójmieście, o nazwie High Time.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?7 grudnia 2017 od 20:00

Przedstawiamy Państwu Dejwida, a właściwie Dawida Masieraka, z roku 1991, który jest raperem oraz freestylowcem, pochodzącym z miasta Gdańsk. Na początku czerpał on inspiracje muzyką hip-hop z bogatej sceny trójmiejskiej Graffiti. Swoje pierwsze kroki w stronę rapu artysta stawiał przez freestyle z przyjaciółmi. W roku 2005 rozpoczął pisanie pierwszych tekstów, a także udzielał się na projektach podziemnych w charakterze Gościa u artystów lokalnych. W roku 2007 Dejwid dołączył do zespołu Primore Cru, z którym regularnie występował na scenach lokalnych, jak również nagrał Mixtape: "Sala numer 10".

Udany odbiór tego materiału spowodował, że Primore i Dawid dołączyli do wytwórni płytowej w Trójmieście, o nazwie High Time. Rok 2013 przyniósł raperowi odłączenie się od Primore oraz pracę nad materiałem solowym. W tym samym roku, razem z Michałem Bukowskim "Exigerem" założyli grupę, która zrzesza producentów i raperów "Kolektyv". Swój pierwszy mixtape solowy opublikował przez kanał Kolektyvu na YouTube. Była to kompilacja piosenek nagranych w przeciągu kilku lat.

W roku 2014 raper poznał się z producentem Mario Kontrargumentem. Razem zrobili Ep-kę, która swoją premierę miała w roku 2015. Dejwid prowadził już współpracę z: Silver, Chipsu, 928, Tetris, DRKN, Somal, Bośniak, Edzio, HuczuHucz, DJ Ciśnień, Mario Kontrargument, Folku, Natz, Grubz, Da Vosk Docta oraz Exiger. Udział brał w Trójmiejskiej Wizji Lokalnej, a także Cypher Time vol five, jak również w licznych bitwach freestylowych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy zatem m 7-go grudnia 2017 roku, do gdańskiej Protokultury (Klub Sztuki Alternatywnej). Startujemy o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl