HiP HOP na Fali Ustka - Koncert O.S.T.R.
Wydarzenie w charakterze kulturalno-muzycznego, które na celu ma wspieranie różnych inicjatyw charytatywnych.
Gdzie?
Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
Kiedy?
25 sierpnia 2018 od 12:00
Za ile?
bezpłatnie

Graffiti jam i otwarta RAP scena oraz zawody breakdance, a także koncert OSTR Na te wszystkie wydarzenia zapraszamy Państwa serdecznie już 25-go sierpnia 2018 roku, na ustecką Promenadę Nadmorską. Impreza bezpłatna, rozpocznie się o godzinie 12:00.

Wydarzenie w charakterze kulturalno-muzycznego, które na celu ma wspieranie różnych inicjatyw charytatywnych. Ponad to głównym celem wydarzenia jest wspieranie kultury tego regionu, propagowanie muzyki i kultury hip-hopowej, między innymi za sprawą tanecznych zawodów w stylu breakdance, jak również „Otwartej RAP Sceny”, przeznaczonej dla raperów lokalnych, w godzinach od 15:00 do 20:00. Może to umożliwić młodym artystom zaprezentować się na otwartej i dużej scenie z pomocą profesjonalnego nagłośnienia, jak również technicznej obsługi.

Zatem od godziny 12:00 rozpocznie się pokaz malowania sztuki ulicznej, jaką jest graffiti. Natomiast na finał imprezy przygotowano specjalnie dla Was koncert gwiazdy polskiego hip-hopu.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Po skończonej imprezie, które przewidujemy mniej więcej o godzinie 22:00 będzie miało miejsce afterparty, na plaży, w klubie „Sferique”. W trakcie wydarzenia odbędzie się także zbiórka pieniężna na rehabilitację chłopca - Kuby Chmielowca. Zatem rejestracja możliwych dawców szpiku dla Kuby dzięki Muszkieterom Szpiku i zbiórka krwi z pomocą krwiobusa, jak również nauka resuscytacji, rzecz jasna na prawdziwych fantomach zostanie przeprowadzona przez ratowników medycznych.

W trakcie wydarzenia będą zapewnione różne atrakcje przeznaczone dla młodzieży oraz dla najmłodszych dzieciaków, jak między innymi: ogromne bańki mydlane, dmuchane zabawki, malowanie włosów, malowanie kredą i Holi Festival.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl