Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hip Hop NA Fali - impreza

Hip Hop NA Fali - impreza
 
Inicjatywa pozwoli młodym artystom zaprezentować się na prawdziwej, dużej, otwartej scenie.
gdzie?Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
kiedy?27 sierpnia 2017 od 12:00
za ile?bezpłatnie

Promenada Nadmorska w Ustce z przyjemnością zaprasza na imprezę, która odbędzie się 27 sierpnia w samym sercu Ustki. Punktualnie o 12:00 rozpocznie się cykliczna impreza „HIP HOP na fali”. Organizatorami imprezy są COLAB Studio Muzyczne, Tattoo PINGWIN, Stowarzyszenie Centralne Wybrzeże Projekt oraz Wydział Promocji Urząd Miasta Ustka.

Główne założenie imprezy to wspieranie kultury w regionie. Działania te realizowane są poprzez propagowanie muzyki, a także kultury hip hop między innymi dzięki inicjatywie „Otwarta RAP Scena”. Scena otwarta jest dla lokalnych raperów od godziny 15:00 do 20:00. Inicjatywa pozwoli młodym artystom zaprezentować się na prawdziwej, dużej, otwartej scenie. Do dyspozycji mają profesjonalne nagłośnienie, a także obsługę techniczną.

Harmonogram imprezy:
* Od godziny 12:00: sztuka graffiti - uliczny pokaz malowania.
* Finał wydarzenia: koncert TEDE - gwiazdy muzyki hip hop w Polsce. Imprezę poprowadzi konferansjer Bonzay ze składu NWJ. Koncert zaplanowano do 22:00.
* Po godzinie 22:00 impreza na plaży: afterparty w klubie „Sferique”. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną dwie duże akcje charytatywne: zbiórka pieniędzy dla Jakuba Chmielowca oraz inicjatywa Muszkieterowie Szpiku. Szczegółowe informacje na temat akcji charytatywnych:
*zbiórka pieniędzy dla Jakuba Chmielowca:

Kuba Chmielowiec to raper rodem ze Słupska. Raper był mocno zaangażowany w podziemie hip hop’u w Słupsku. Organizował sporo koncertów, a także przeglądów scenicznych, podczas których prezentowali swe możliwości młodzi raperzy z okolic Słupska. W trakcie jednego z takich wydarzeń, w 2013 roku Jakub upadł i doznał silnego urazu kręgosłupa. Niestety uraz był tak silny, że skutkował niestety paraliżem całego ciała. Jakub potrzebuje nieustannej rehabilitacji, a także pielęgnacji. Raperem zajęła się fundacja Avalon, Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

*Muszkieterowie Szpiku:
Podczas "Hip Hopu na fali" pojawi się możliwość zarejestrowania się potencjalnych dawców szpiku. Muszkieterowie Szpiku trudnią się także akcesem pacjentów, którzy zachorowali na białaczkę do baz danych Fundacji DKMS. Muszkieterowie prowadzą również prelekcje, podczas których starają się obalić mity, stereotypy dotyczące pobrań szpiku oraz komórek macierzystych. Podczas prelekcji obecny jest Dawca i Biorca szpiku lub macierzystych komórek. Spotkania z Muszkieterami Szpiku odbywają się najczęściej w szkołach na terenie całego Pomorza.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl