High Contrast w Sopocie - koncert
W latach późniejszych na dzienne światło wyszły jeszcze cztery płyty, z czego przy najświeższej, noszącej tytuł: "The Agony & The Ecstasy" współpracowali Tiesto i Underworld.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
23 listopada 2018 od 22:00
Za ile?
45 zł

High Contrast, czyli Lincoln Barrett to jedna z bardziej rozpoznawalnych osób sceny światowej drum'n'bass. Chociaż wcześniej bardziej ciągnęło artystę do filmu, to od jakichś dziesięciu lat zachwyca swych fanów, a także krytyków muzycznymi produkcjami. Gwiazda z wytwórni: Hospital Records, w roku 2002 wydał swoją debiutancką płytę, pod tytułem: "True Colours". W latach późniejszych na dzienne światło wyszły jeszcze cztery płyty, z czego przy najświeższej, noszącej tytuł: "The Agony & The Ecstasy" współpracowali Tiesto i Underworld. Lincoln w czasie swej wieloletniej kariery wydał wspaniałe remiksy artystów, jak między innymi: Eric Prydz, Adele, Utah Saints lub też Kanye West. W kwietniu 2016 roku dołączył do 3Beat. Wydał wówczas pierwszy singiel, pod tytułem: „Remind Me”. Także długo wyczekiwany najnowszy krążek, który wyszedł w roku 2017.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2018 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl