Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hey / Fayrant Tour - koncert

Hey / Fayrant Tour - koncert
 
Fayrant Tour jest to siedem koncertów, które odbędą się w wielkich halach koncertowych w Polsce.
gdzie?Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
kiedy?3 grudnia 2017 od 19:00
za ile?59 zł

Jak jeden dzień minęło te dwadzieścia pięć lat. I był to dzień bardzo pracowity, w którym nie było zazwyczaj czasu na zjedzenie drugiego śniadania, nie można było położyć się na drzemkę po obiedzie. Wydali jak do tej pory osiemnaście płyt, zagrali niezliczoną wręcz liczbę koncertów w każdym praktycznie zakątku naszego kraju. Odwiedzili także trzy kontynenty, ale jeden z nich w celach nie-muzycznych. Liczby utworów nie da się policzyć, bo kończą się palce u rąk w zespole.

Chcieliby teraz wszystko to podsumować, zebrać w tomy, czy też spiąć w klamrę. To dzięki fanom formacji mieli oni siłę i wytrwałość, aby stworzyć to wszystko, co udało się zaśpiewać oraz nagrać. Tak więc jeśli świętować to jedynie z takimi fanami.

Fayrant Tour jest to siedem koncertów, które odbędą się w wielkich halach koncertowych w Polsce. To koncerty na wskroś wyjątkowe, wspominkowe i przekrojowe, a nade wszystko emocjonalne. Będzie wielu Gości, hity, zapomniane dawno rzeczy, ale specjalnie z tej okazji wyciągnięte ze starych szuflad. Szykujemy liczne niespodzianki i całą masę świetnej zabawy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na najbliższy koncert zapraszamy już 3-go grudnia 2017 roku, do gdańskiej Ergo Areny, przy Placu Dwóch Miast 1. Startujemy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl