Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hey / Fayrant Tour - koncert

Hey / Fayrant Tour - koncert
 
Zaproszeni są również Goście, zaśpiewane zostaną największe przeboje, rzeczy zapomniane, ale specjalnie z tej okazji wyciągnięte znów na światło dzienne.
gdzie?Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita
Wejherowska 34, 54-239 Wrocław
kiedy?26 listopada 2017 od 19:00
za ile?59 zł

25 lat przeminęło jakby to był jeden dzień. Ale za to pracowity dzień. Nie mieli czasu nawet na drugie śniadanie, czy też na poobiednią sjestę. Wydali osiemnaście płyt, zagrali ogromną liczbę koncertów w każdym możliwym zakątku naszego pięknego kraju. Ponad to odwiedzili aż trzy kontynenty, chociaż jeden z nich odwiedzili w celach nie muzycznych. Liczby ich utworów raczej nie da się zliczyć, przynajmniej nie na szybko. Pragną wszystko to podsumować, czy też spiąć w klamrę, pozbierać w tomy. Dzięki fanom i słuchaczom mieli na tyle siły oraz ochoty, aby stworzyć to wszystko, co nagrali i zaśpiewali. Więc jak świętować, to jedynie z nimi.

Fayrant - będzie to siedem wyjątkowych koncertów, które odbędą się w największych koncertowych halach w Polsce. To również koncerty wspominkowe, przekrojowe i przede wszystkim wielce emocjonalne. Zaproszeni są również Goście, zaśpiewane zostaną największe przeboje, rzeczy zapomniane, ale specjalnie z tej okazji wyciągnięte znów na światło dzienne. Będą także niespodzianki oraz cała góra świetnej zabawy. Jednym słowem wszystko to, co musi zaistnieć na najlepzej imprezie urodzinowej.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 26-go listopada 2017 roku, do wrocławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej Orbita, znajdującej się przy ulicy Wejherowskiej 34. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl