Hello My Sunshine - koncert premierowy w Starej Piwnicy!

Hello My Sunshine - koncert premierowy w Starej Piwnicy!
Tam własnie, na najdalej wysuniętym zakątku Polski zdarzyła się okazja, aby razem pomuzykować.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
21 marca 2019 od 20:00
Za ile?
25 zł

Mamy wielką przyjemność, by zaprosić Państwa bardzo serdecznie już 21-go marca 2019, do wrocławskiego Klubu Piwnica, znajdującego się przy ulicy Krupniczej 15 na premierowy koncert formacji Hello My Sunshine. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych. Usłyszycie przeboje z debiutanckiej płyty, noszącej tytuł: „Wolno nam żyć wolno". Ten koncert rozpoczyna trasę koncertową zespołu po całym kraju, ale nie zabraknie również Gości i niespodzianek. Zatem wpadnijcie, by przywitać Wiosnę razem z Hellołsami!

Hello My Sunshine grają w składzie: Maciej Święcicki – gitara, Bogna Jurewicz – wokal, Szymon Paduszyński - gitara, Filip Laszuk - perkusja i Żenia Betliński – bass.

Maciek oraz Bogna w roku 2014, w czerwcu porzucili swe etatowe, dotychczasowe zajęcia, po czym odwiedzili Półwysep Helski. Ta odskocznia miała dać artystom czas, żeby przemyśleli swoje dalsze plany życiowe. Tam własnie, na najdalej wysuniętym zakątku Polski zdarzyła się okazja, aby razem pomuzykować. Minęły dwa miesiące i nie było innego wyjścia z sytuacji, jak tylko założenie formacji. Zespół nadał sobie nazwę: Hello My Sunshine, by złożyć cześć gospodarzowi, u którego mieszkali. To prawdziwy Kaszub, z krwi i kości, ponad to wielbiący muzykę, który swą aparycją przypominał im samego Johna Lennona. Mirek, który to w każdy kolejny dzień, po piwku porannym wypitym z kuzynem, witał się z nimi: "Hello my sunshine!". Wprawiało ich, to powitanie, od razu w świetny humor.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Kiedy wrócili do współpracy zaprosili kilku przyjaciół: Filipa Laszuka, Żenie Betlińskiego oraz Szymona Paduszyńskiego. Dawali koncerty w całym kraju, aż przyszedł czas, aby nagrać utwory oraz wydać debiutancką płytę. Dzięki wielkiej pomocy wiernych fanów udało się zebrać fundusze na akcji organizowanej na polakpotrafi.pl.

Nad albumem współpracowali z cenionym oraz znanym muzycznym producentem Marcinem Borsą. Pojawili się na płycie także Goście specjalni, jak między innymi: Adam Sypuła (wokal) i Michał Bąk (saksofon/Happysad). Natomiast pomoc w lirycznej warstwie zaoferował Jacek ”Budyń” Szymkiewicz i Katarzyna Jurewicz.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl