Hej Fest - dzień 7
W 2012 roku zespół wyruszył w jubileuszową trasę koncertową z okazji ćwierćwiecza na scenie
Gdzie?
Gubałówka
Zubka S., 34-500 Zakopane
Kiedy?
23 lipca 2016 od 20:00
Za ile?
25 zł

IRA - zespół rockowy, którego niewątpliwym atutem są występy na żywo. Na polskiej scenie muzycznej już od blisko ćwierćwiecza. Za szczyt kariery zespołu można uznać okolice połowy lat 90, choć należy wspomnieć, że zespół nie stracił rozpędu o czym świadczy złota płyta "9" (2009r.) a także aż trzy Superjedynki na Opolskim Festiwalu w 2010 r. (Zespół roku, najlepszy występ, płyta roku).

W 2012 roku zespół wyruszył w jubileuszową trasę koncertową z okazji ćwierćwiecza na scenie „IRA – 25 LAT!”. Fani zespołu byli zachwyceni możliwością usłyszenia bardzo dobrze znanych sobie utworów w nowej stylistyce i aranżacji. Ostatnia wydana płyta datuje się na kwiecień 2013 roku - album "X".

W letnie weekendy (26 czerwca - 11 września) odbywał się będzie cykl 18 koncertów - Muzyka z widokiem na Tatry Hej Fest. Wspólnym mianownikiem będzie muzyka na wysokim poziomie, zarówno jeśli chodzi o poziom artystyczny jak o same usytuowanie sceny (szczyt Gubałówki - 1123 metrów nad poziomem morza), co gwarantuje niezapomnianą panoramę Tatr. Na teren koncertów istnieje możliwość dojazdu koleją linową "Gubałówka". Ideą która przyświeca organizatorom jest połączenie występów największych polskich gwiazd oraz zespołów jeszcze mniej znanych które są gotowe zaprezentować swój program większej publiczności. Kapele te będą miały możliwość zdobycia środków na nagranie płyty a także na odbycie trasy koncertowej z gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl