Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hegemone, Mound, TtU w Protokulturze - koncert

Hegemone, Mound, TtU w Protokulturze - koncert
 
Artyści, którzy będą gościć na naszej scenie zabiorą Państwa w podróż ku całemu labiryntowi dźwięków, odczuć i zapachów.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?16 marca 2019 od 18:00
za ile?20 zł

Pozwólcie Państwo zaprosić się na najbardziej duszny wieczór lutowy w Waszym życiu! Artyści, którzy będą gościć na naszej scenie zabiorą Państwa w podróż ku całemu labiryntowi dźwięków, odczuć i zapachów. Zaczynając od śmierdzącej papierosowym dymem i ziołowymi kadzidełkami nadmorskiej karczmy, gdzie członkowie grupy Towards the Unknown siedzą w ponure wieczory zimowe i snują intrygi z Diabłem, przez przerażające nabożeństwa dawno zapomnianych plemion, którym to rytm oraz tempo rytuałów wyznacza opętane trio Mound, które kryje się gdzieś na dalekich bagnach, aż do wyprawy hen daleko, gdzieś na Wschód, tam gdzie przed oblicza mrożących krew monumentalnych grani, zaprowadzi Państwa zespół Hegemone.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 16-go marca 2019 roku, do gdańskiej Protokultury Klubu Sztuki Alternatywnej, znajdującej się przy ulicy Niterów 29 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl