Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Heavy Metal Night vol.11 - Girls Edition - koncert

Heavy Metal Night vol.11 - Girls Edition - koncert
 
W czasie trwania edycji jedenastej wystąpią przed Wami wyjątkowo jedynie formacje, w których wokal śpiewają tylko kobiety!
gdzie?Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
kiedy?29 września 2017 od 20:00
za ile?10 zł

Zapowiada się wielki powrót, ponieważ na scenę Liverpoolu wrocławskiego, po przerwie powraca impreza już kultowa, pod nazwą Heavy Metal Night. W czasie trwania edycji jedenastej wystąpią przed Wami wyjątkowo jedynie formacje, w których wokal śpiewają tylko kobiety!

Zatem wystąpią przed Państwem:
* Moyra
* Plethora
* Crimson Valley

Grupa Moyra powstała dzięki pomysłowi byłej już wokalistki - Mescalero. Natomiast diablica, świetna frontmanka i wspaniały głos - to właśnie Małgorzata Szkoda-Hreczuch Moyra. Mogliście oglądać Gosię w programie puszczanym na TVP Rozrywka - "Gwiazdy Rocka". Zmiotła tam prawie całą konkurencję, zajęła w nim drugie zaszczytne miejsce.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Później podjęła decyzję, iż musi stawiać na siebie. Postanowiła stworzyć coś, co moglibyście poznać, ale również zapamiętać na bardzo długo. W kapeli jest także miejsce dla czterech świetnych muzyków, których poznacie Państwo na najbliższym występie Moyry. Pracują oni obecnie nad materiałem, który ma być gotowy na koniec tego roku, teraz natomiast uraczą Was coverami bardzo energetycznymi. Stanie się to sprawdzianem przed czymś spektakularnym.

Plethora - zespół tworzy muzykę metalową, ale wplata w nią elementy baroku oraz muzyki rockowej. Jest to metal szybki, a także energetyczny. Posiada też wiele, wpadających szybko w uszy, strych riffów. Pulsuje wręcz rytmem i zaskakuje wokalem kobiecym. Formacja dokłada wszelkich starań, żeby każda z ich piosenek była inna oraz niepodobna do już istniejących. Zwracają oni uwagę na kompozycyjną różnorodność, na rytmiczne rozwiązania nietuzinkowe, a także na spójność utworów.

Crimson Valley - po licznych personalnych przejściach w tym roku, pierwszy raz wraz z nową wokalistką i z nowym gitarzystą przed Państwem wystąpi stara klika heavy/power metalu wrocławskiego. Zespół istnieje od 2009 roku. W swym dorobku posiada dwie demówki, a także longplaya i dziesiątki koncertów za granicą i w Polsce. Znajdziemy tutaj epickie melodyjne riffy, wojownicy oraz smoki nie są obce Crimson Valley.

Na najbliższy wyjątkowy koncert zapraszamy was serdecznie już 29 września 2017 roku, od godziny 20:00, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Liverpool. Wstęp kosztuje 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl