Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

HARLEM GOSPEL CHOIR sings ADELE! - koncert

HARLEM GOSPEL CHOIR sings ADELE! - koncert
 
Tournée w tym roku będzie zatem wyjątkowe, ponieważ pierwszy raz usłyszą Państwo wielkie przeboje jednej z lepszych wokalistek na świecie, ale w całkiem innej odsłonie.
gdzie?Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
Zwierzyniecka 1, 31-103 Kraków
kiedy?23 listopada 2017 od 19:00
za ile?125 zł

Z pewnością zainspiruje Państwa wielka moc muzyki, mocne czarne wokale i w ogóle to entuzjastyczne widowisko, jakim jest zawsze koncert Harlem Gospel Choir! Jest to rzecz jasna chór znany na całym świecie, a może i nawet najsłynniejszy. Wyrusza on w trasę koncertową z nowym materiałem, który został stworzony ku czci bardzo cennego głosu we współczesnym muzycznym przemyśle - Adel. Tournée w tym roku będzie zatem wyjątkowe, ponieważ pierwszy raz usłyszą Państwo wielkie przeboje jednej z lepszych wokalistek na świecie, ale w całkiem innej odsłonie. Hity, jak miedzy innymi: "Hello", "Someone Like You", "Skyfall" i wiele innych w nowych aranżacjach. Artyści z chóru będą również wykonywać klasyki jazzowe, soulowe, a także bluesowe takich gwiazd, jak na przykład: Billie Holiday, James Brown, Ray Charles, Ella Fitzgerald i Stevie Wonder. Trzeba to wszystko usłyszeć na żywo!

Artyści z Harlem Gospel Choir prowadzili współpracę, miedzy innymi z: B.B. King'iem, Bono, Gorillaz, Dianą Ross, Andre Rieu, Damon'em Albarn, Keith Richards, czy też z Pharrell'em Williams'em. Występowali dla Prezydentów: Nelsona Mandeli, Jimmiego Cartera oraz Baraka Obamy, a także dla papieży - Polaka Jana Pawła II oraz dla Benedykta XVI. Jako nagrodę za swoje dokonania w ramach kultury oraz działalności charytatywnej Michael Bloomberg, który jest burmistrzem w Nowym Yorku ogłosił dzień 15 styczeń Dniem Chóru Harlem Gospel.

Zapraszamy więc serdecznie na koncerty do najwspanialszych koncertowych sal w naszym kraju. Trasa ta będzie wielkim przeżyciem, tak dla fanów wokalistki, jak również dla wielkich legend muzyki jazz, soul i blues. Na najbliższy występ zapraszamy Was już 23-go listopada 2017 roku, do krakowskiej Filharmonii imienia Karola Szymanowskiego, znajdującej się przy ulicy Zwierzynieckiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 125 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl