Hardy/Wiśniewski/Mackiewicz - Blues Assembly - koncert

Hardy/Wiśniewski/Mackiewicz - Blues Assembly - koncert
To gość charyzmatyczny, jak również niepokorny wokalista, który dodatkowo posiada specyficzny oraz rozpoznawalny głos.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
25 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 25-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza Kultury, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. To będzie koncert z wielką dawką muzyki bluesowej, bo zagra dla Was trio Mackiewicz/Hardy/Wiśniewski - razem w projekcie, o nazwie: Blues Assembly zaprezentują znane wszystkim standardy muzyki rozrywkowej, ale we własnych i bluesowych aranżacjach.

Artysta - Jan Hardy jest wokalistą, songwriterem oraz bluesmanem. Współpracuje stale z licznym gronem muzyków trójmiejskich, a także tamtejszych formacji. To gość charyzmatyczny, jak również niepokorny wokalista, który dodatkowo posiada specyficzny oraz rozpoznawalny głos.

Jarosław Wiśniewski jest gitarzystą, wokalistą oraz kompozytorem. Ponad to jest liderem zespołu, o nazwie: Cherries In Ski. Był również gościem na licznych festiwalach bluesowo- rockowych, a także zlotów motocyklowych w naszym kraju. W roku 2018, w czerwcu ukazał się debiutancki album grupy, pod tytułem: "Storyteller", zaś zamieszczony na nim utwór autorski, noszący tytuł: "You Don't Know Me" zagościł aż przez dwadzieścia tygodni na Liście Pro Radio.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

I ostatni z artystów: Tomasz Mackiewicz jest harmonijkową podporą formacji Cherries In Ski. Jest on także miłośnikiem muzyki country oraz bluesa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl