Happysad - koncert
Mają na swym koncie więcej niż 1000 koncertów w Polsce, trzy platynowe oraz cztery złote albumy, a także rekordy frekwencji w popularnych polskich klubach.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
17 października 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Happysad wraca do Stodoły! W rok po wielkim sukcesie koncertu jesiennego, jaki spotkał się ze wspaniałym odbiorem wiernych fanów zespołu, grupa Happysad po raz kolejny wystąpi w stolicy. Bilety już są dostępne!

Formacja powstała w roku 2001 w mieście Skarżysko-Kamienna. Od lat są jednym z popularniejszych zespołów polskich, który wyprzedaje bilety na swe koncerty. Mają na swym koncie więcej niż 1000 koncertów w Polsce, trzy platynowe oraz cztery złote albumy, a także rekordy frekwencji w popularnych polskich klubach.

W roku 2004, w lipcu ukazała się pierwsza płyta formacji, pod tytułem: „Wszystko jedno”. W roku 2007, w kwietniu magazyn "Teraz Rock" uplasował album pośród pięćdziesięciu najważniejszych płyt w historii rocka polskiego. Płyta posiada status złotej, podobnie do kolejnego albumu, pod tytułem: „Podróże z i pod prąd”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Następne premierowe albumy grupy Happysad zadebiutowały na szczycie OLISu oraz w szybkim tempie pokryły się złotem, zaś wydany w 2009 roku album, pod tytułem: „Mów mi dobrze” i pochodząca z roku 2012: „Ciepło/zimno” uzyskały status platynowych.

W roku 2014, w lutym formacja rozpoczęła współpracę z Marcinem Borsem (producentem), z jakim nagrali płytę, pod tytułem: “Jakby nie było jutra”, która w roku 2014, w październiku zadebiutowała na miejscu pierwszym OLIS, spotkała się ze świetnymi recenzjami oraz w ciągu zaledwie miesiąca uzyskała status złotej. Nowa zaś płyta zespołu, nosząca tytuł: „Ciało obce” wyszła na światło dzienne 10-go lutego 2017 roku, natomiast towarzyszy jej jedenaście wideoklipów, które zostały zrobione dzięki ekipie SKY Piastowskie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go października 2019 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl