Happysad- koncert
Obecna nazwa zespołu, powstała dopiero w roku 2002, bowiem wtedy muzycy nagrali swoje pierwsze demo z którego materiał znalazł się później na krążku pod tytułem "Wszystko jedno".
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
3 marca 2018 od 19:00
Za ile?
50 zł

Happysad, to zespół oficjalnie funkcjonujący od roku 2001, jednakże muzycy, którzy go tworzą, już wcześniej mieli okazję ze sobą współpracować. W roku 1995 zaczęli razem grać, jako Hard Core'owe Kółko Filozoficzne- HCKF, dwa lata później grali już jako Happy Sad Generation.Grupa pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej.

Obecna nazwa zespołu, powstała dopiero w roku 2002, bowiem wtedy muzycy nagrali swoje pierwsze demo z którego materiał znalazł się później na krążku pod tytułem "Wszystko jedno". Muzycy, to co tworzą, nazywają regresywnym rockiem, dopełnionym bardzo charakterystycznym tekstem. Na scenie pojawili się już prawie 500 razy, dając niezapomniane koncerty na terenie całej Polski.

Z początkiem roku 2014 Happysad rozpoczął współpracę z Marcinem Borsem- producentem muzycznym, czego owocem była wydana jesienią płyta pod tytułem "Jakby nie było jutra". Owa płyta już w listopadzie tego samego roku, pokryła się złotem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W lipcu 2016 roku, a dokładnie między 22 a 29, zespół nagrał swoją siódmą płytę pod tytułem "Ciało obce". Płyta powstała w Nowym Kawkowie w stodole, mającej ponad stuletnią historię. Grupa po raz kolejny przy współpracy z Marcinem Borsem nagrała jedenaście kawałków, tym razem pierwszy raz w składzie 6-ciu osób.

Skomponowanie oraz nagranie ostatniego materiału, to zasługa również nowych członków grupy: Macieja Ramisza i Michała Bąka, od dawna już wspomagających Happysad podczas koncertów. Album został wydany 10.02.2017 roku. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do A2 - Centrum Koncertowe we Wrocławiu już 3 marca 2018 roku o godzinie 19.00. Cena biletu: 50 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl