HAPPYSAD +18 TOUR, gość: allusinlove
Grupa Happysad nie zapomina o zdolnych fanach i po 6 latach otwierają ponownie konkurs coverów.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
19 października 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł

Koncert w granicach trasy zespołu Happysad +18 Tour, gdzie Gościem specjalnym będzie allusinlove (UK). Czego można spodziewać się po trasie wejścia formacji Happysad w dorosłość?

Z całą pewnością nie zamierzają się oszczędzać, ponieważ tylko raz wchodzi się w dorosłość, jak również jedynie raz bierze się udział w takiej trasie koncertowej. Chłopaki zagrają piosenki z każdej swojej płyty, przekrojowo, a także rzadko grane oraz znane najlepiej utwory, te na które każdy z Was czekał już od dawna oraz te, które są śpiewane razem przy okazji każdego spotkania. Hapysad zabiera ze sobą cztery fajne formacje w tą trasę: jedna brzmiąca niczym zagraniczna, chociaż jest z kraju, druga, jaka brzmi niczym zagraniczna, ponieważ rzeczywiście jest z poza Polski, trzecia pochodzi z Poznania, zaś The October Leaves już grali przed nimi w roku 2018, jesienią.

Noże z Warszawy będą grali w Warszawie, Zabrzu, Łodzi, Poznaniu oraz Toruniu. Glasspop w Krakowie i Rymanowie. Natomiast Allusinlove z Leeds jest znany słuchaczom zwłaszcza Muzo FM i wszystkim obecnym na krakowskim tegorocznym koncercie Muse. Wówczas zagrzewali Państwa przed gwiazdą wieczoru, zaś teraz razem z zespołem Happysad zawitają w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. W Lublinie natomiast spotkają się Państwo z formacją The October Leaves.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Grupa Happysad nie zapomina o zdolnych fanach i po 6 latach otwierają ponownie konkurs coverów. Wszyscy z Was, którzy chcieliby pochwalić się swym wykonaniem happysadowej piosenki mają teraz szansę stanąć ze swymi idolami na scenie przez publiką oraz poczuć ten dreszczyk emocji i podniecenia, czy prawdziwą tremę. Na stronie facebookowej zespołu znajdą Państwo szczegóły dotyczące tej akcji. Poprzednia edycja była strzałem w dziesiątkę i odbiła się dość szerokim echem, a niejednemu z jej uczestników po prostu zmieniła życie. Właśnie w takim konkursie wziął udział sam Maciej Ramisz, który dołączył do zespołu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go października 2019 roku, do wrocławskich Zaklętych Rewirów znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00,a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl