Hanna Śleszyńska - Recital
Najlepsi kompozytorzy oraz autorzy tekstów, nowe aranżacje, między innymi: Wojciech Młynarski, Konstanty Ildefons Gałczyński, Jonasz Kofta, czy Adam Nowak.
Gdzie?
Brawo Bis
Sandomierska 13, 02-567 Warszawa
Kiedy?
25 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
80 zł
Organizator
Brawo Bis

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w brawurową podróż, która rozpoczyna się od wielkich przebojów samej Lizy Minneli, na przykład: "New York, New York" i "Mein Herr" (musical "Chicago") - poprzez song Brechta, pod tytułem: "Pieśń o żuciu gumy", aż po dobrze Wam znane "Windą do nieba" formacji Dwa plus jeden.

Najlepsi kompozytorzy oraz autorzy tekstów, nowe aranżacje, między innymi: Wojciech Młynarski, Konstanty Ildefons Gałczyński, Jonasz Kofta, czy Adam Nowak. Nasz recital świetnie prezentuje repertuar muzyczny artystki, jaka jest nie jedynie wspaniałą aktorką, ale też wybitną wokalistką oraz laureatką Pierwszej Nagrody wrocławskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej XIII.

Barwny spektakl wypełniony po brzegi dobrym humorem, pełny wzruszeń, jak również głębszej refleksji. Kontakt z artystką jest bliski w sali kameralnej na dole w warszawskim Brawo Bis, który jest doceniany przez publikę. Jest to zdecydowanie walor tych spektakli i koncertów. Przed albo po spektaklu zaprosimy Państwa do restauracji pod tą samą nazwą.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Wystąpią: Hanna Śleszyńska, Wojciech Zieliński, Wojciech Kaleta.
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go stycznia 2020 roku, do warszawskiego Brawo Bis, znajdującego się przy ulicy Sandomierskiej 13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl