Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hańba! - koncert

Hańba! - koncert
 
W roku 2018 formacja została uhonorowana Paszportem Polityki w zamian za literacko-muzyczno-polityczną rekonstrukcję
gdzie?Klub Re
Świętego Krzyża 4, 31-027 Kraków
kiedy?30 listopada 2018 od 21:00

Hańba! powraca do Krakowa! Muzycy krakowscy kontynuują swą muzyczną fikcyjną opowieść, w której styl punk rockowy nie powstał w siedemdziesiątych latach, ale w burzliwych czasach drugiej Rzeczypospolitej. Pomagają im jak zawsze poeci międzywojenni, między innymi: Jurandot, Broniewski, czy też Tuwim, a także instrumentarium podwórkowe, jak na przykład: banjo, bęben, akordeon, tuba, czy klarnet.

W roku 2018 formacja została uhonorowana Paszportem Polityki w zamian za literacko-muzyczno-polityczną rekonstrukcję, dającą efekt wręcz zaskakujący, bo odświeża twórczo formę folku oraz punka, przy czym opisuje bardzo celnie polskie dzisiejsze zagrożenia i konflikty. Hańba! to również laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego, z roku 2017, a także nagrody imienia Czesława Niemena, z roku 2014.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Hańba!, który odbędzie się już 30-go listopada 2018 roku, w krakowskim Klubie Re, znajdującym się przy ulicy Świętego Krzyża 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl