Halloween Koncert Kangding Ray
Nielicznym muzykom udajE się eksplorować z tak wielkim sukcesem zbieżności pomiędzy techno oraz muzyką eksperymentalną, jak właśnie temu artyście.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
31 października 2018 od 21:00
Za ile?
50 zł

Impreza Halloweenowa, której kształt muzyczny nadawać będą, między innymi: pochodzący wprost z Francji, zaś osiadły w Berlinie producent i muzyk David Letellier, bardziej znany pod nazwą: Kangding Ray.

Nielicznym muzykom udajE się eksplorować z tak wielkim sukcesem zbieżności pomiędzy techno oraz muzyką eksperymentalną, jak właśnie artyście. Tworzy od już od dekady i wydaje swą muzykę tylko w Stroboscopic Artefacts oraz Raster-Noton. Domeny estetyczne tych dwóch marek są zatem kwintesencją złożonego stylu samego Kangdinga Raya, który testuje nieustannie granIce i ciągle rozwija się w badaniu rytmu, tekstury, a także projektowania dźwiękowego. Jego mocno zakorzeniony w rocku, różnorodny język muzyczny zjednuje mu wiernych fanów na całej kuli ziemskiej - od słuchaczy bardzo wiele wymagających od awangardy oraz elektroniki, po oddanych klubowiczów.

Zatem Kangding Ray jest znany z remiksowania artystów, jak na przykład: Battles, Inigo Kennedy, Ben Frost, Dadub, ASC, Violetshaped, czy też Cassegrain.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 31-go października 2018 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl