Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

H&M: Homies & Mumm feat. KUBAN

H&M: Homies & Mumm feat. KUBAN
 
Bądźcie Państwo gotowi na ciekawe liczne imprezy tematyczne, przy których łączyć będziemy swoje siły z topowymi inicjatywami.
gdzie?Klub Prozak 2.0
Pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków
kiedy?14 września 2017 od 23:00
za ile?30 zł

Nic nie przemawia aż tak, za świetną zabawą jak ciekawa muzyczna selekcja oraz dobry szampan. To tak, jak nikt nie mówi "czwartek" - tylko Prozak 2.0. W trakcie naszego nowego cyklu postawimy na mariaż najświeższych bangerów pochodzących zza oceanu, z korkami od butelek wybuchającymi, a także koncertami najwspanialszych gwiazd polskich - nie jedynie z rapowej sceny. Bądźcie Państwo gotowi na ciekawe liczne imprezy tematyczne, przy których łączyć będziemy swoje siły z topowymi inicjatywami.

Skoro wspomnieliśmy już o występach live, wszelakie koncerty, odbywające się we czwartki mają niestety ograniczoną pulę biletów do dwustu sztuk. Za konsoletą staną rezydenci z Prozaka, posiadający najświeższe playlisty, natomiast ich selekcja z pewnością zaskoczy stałych bywalców, jak również Gościa, który zaszczyci nas po raz pierwszy.

Nakręca imprezę G.H. Mumm, tak więc mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Jeśli masz urodziny, czy też po prostu pragniesz spotkać się w większym gronie z przyjaciółmi? Zapraszamy zatem do nas już 14 września 2017 roku - Kraków, Plac Dominikański 6, od godziny 23:00. Wstęp na wydarzenie kosztuje 30 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl