Grzegorz Turnau Bedford Tour - koncert
Program koncertów obejmuje piosenki pochodzące z repertuaru, między innymi: Billy Joela, Queen, Stinga oraz The Beatles.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
9 marca 2019 od 20:00
Za ile?
65 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncerty, które promować będą nową płytę Grzegorza Turnaua, noszącą tytuł: „Bedford School”! Album „Bedford Tour” jest podróżą w czasy, kiedy w szkole angielskiej Grzegorz uczył się gry w rugby, zaś w wolnych momentach zupełnie ze słuchu odtwarzał piosenki Lennona oraz McCartneya. To pierwszy projekt na muzycznej drodze artysty w języku angielskim, współpracujący z muzykami formacji „Shannon” oraz ich charyzmatyczną wokalistką Marią Rumińską.

Program koncertów obejmuje piosenki pochodzące z repertuaru, między innymi: Billy Joela, Queen, Stinga oraz The Beatles. Nie mogłoby również zabraknąć znanych utworów z dotychczasowych krążków Grzegorza Turnaua. Zatem zapraszamy na koncerty przeznaczone dla rówieśników samego Sierżanta Peppera oraz tych, którzy czują się czasami niczym „The Fool On The Hill”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go marca 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl