Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Grzegorz Tarwid Quartet - koncert

Grzegorz Tarwid Quartet - koncert
 
Główny pomysł artysty na siebie to powrót do korzeni jazzu. Nie ma na myśli, by składać hołd jazzowi polskiemu, ale zaczerpnąć z tego jazzu impuls, by utworzyć coś bardziej osobistego.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?11 października 2017 od 21:00
za ile?35 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół, pod nazwą: "Grzegorz Tarwid Quartet", który składa się z naprawdę wspaniałych muzyków na aktualnej krajowej scenie jazzowej. Są to: Maciek Kadziela, który gra na saksofonie, Krzysztof Szmanda, który gra na perkusji oraz Andrzej Święs grający na kontrabasie. Projekt ma również swojego lidera, którym jest Grzegorz Tarwid - pianista, a w ostatnim czasie działa on na zagranicznych scenach, między innymi w Danii (Kopenhaga) oraz w Niemczech (Kolonia). Poznali go Państwo już wcześniej, ponieważ występował w trio KARCH/TARWID/JACHNA.

Główny pomysł artysty na siebie to powrót do korzeni jazzu. Nie ma na myśli, by składać hołd jazzowi polskiemu, ale zaczerpnąć z tego jazzu impuls, by utworzyć coś bardziej osobistego. Właśnie taka formuła, dla lidera formacji, świetnie sprawdza się i pokazuje jego inspiracje pochodzące z okresu dojrzewania na jazzowym wydziale z Bednarskiej, ale biorąc pod uwagę dzisiejszą perspektywę, kiedy to kształtuje swoją indywidualność, często pod wpływem sceny współczesnej improwizowanej muzyki.

Tak więc muzykę zespołu odebrać można jak bardzo wyraziste odwoływanie się do jazzowego kanonu, a równocześnie jako próbę wydobycia całkiem nowej jakości z jazzu. Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 11-go października 2017 roku, do sopockiego Teatru Boto, który znajduje się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a wstęp na nie kosztuje 35 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl