Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Grzegorz Hyży „Momenty Tour” - koncert

Grzegorz Hyży „Momenty Tour” - koncert
 
"Momenty" są mądrym oraz szlachetnym "flirtem" dwóch różnych światów - nowoczesnego indie i mainstreamowego rocka.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?16 listopada 2017 od 20:00
za ile?49 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Grzegorza Hyżego, który jest wokalistą. Swoje pierwsze kroki z muzyką stawiał jakiś czas wcześniej w jednym z telewizyjnych programów. Dzisiaj natomiast to jeden z popularniejszych artystów młodego pokolenia, a jego hity ciągle królują na playlistach w radio.

Znamy go głównie z wpadających w ucho refrenów, które nucą wszyscy w kraju. Hyży rusza w trasę koncertową po klubach, która promować ma jego nowy, złoty już album, noszący tytuł: "Momenty". Jest on jednocześnie momentem szczególnym w karierze artysty, ponieważ otwiera dużą świadomość stylową, a także ambicję artystyczną.

"Momenty" są mądrym oraz szlachetnym "flirtem" dwóch różnych światów - nowoczesnego indie i mainstreamowego rocka. Właśnie dzięki temu zabiegowi nowe utwory spodobają się starszym fanom artysty, ale także fanom alternatywnych brzmień. Aktualne są ciągle skojarzenia muzyki Grzegorza Hyżego z zespołem Coldplay, jednak odniesienia zostały powiększone o szerokie horyzonty. Pośród inspiracji Grzegorza znajdują się Arctic Monkeys, Banners, London Grammar, Kings of Leon, Kensington i Tom Odell.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Ostatnie trzy lata spędził artysta pod znakiem koncertów, które dały mu wielką pewność siebie. Słychać to w niemalże każdej zaśpiewanej piosence. Będą mogli się Państwo o tym przekonać na koncertach w: Radomiu, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Katowicach.

Na koncert zapraszamy serdecznie już 16-go listopada 2017 roku, w gdańskiej Stoczni Klub B90. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl