Grupa MoCarta wśród gwiazd - koncert

Grupa MoCarta wśród gwiazd - koncert
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny program lubianego przez Was oraz znanego dobrze smyczkowego kwartetu - Grupy MoCarta.
Gdzie?
Tarasy Aquapark
Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot
Kiedy?
23 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
60 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny program lubianego przez Was oraz znanego dobrze smyczkowego kwartetu - Grupy MoCarta. Tym razem Paweł, Bolek, Filip i Michał będą otoczeni wielkimi gwiazdami muzyki. Bach zatem opowie o samych początkach polifonii, a także o tym jak udało mu się wynaleźć nordic walking. Wolfgang Amadeusz, który jest patronem formacji wyjawi Państwu tajemnice, skąd u niego biorą się pomysły dla formacji MoCarta, zaś sam Antonio Vivaldi przyzna dlaczego skomponował jedynie Cztery Pory Roku. Również w koncercie znajdują się: skrócona historia muzyki wg Grupy MoCarta, czy wizyta w rozgłośni radiowej wiedeńskiej, w roku 1785, jak również żart, który zdoła rozchmurzyć samego Ludwiga van Beethovena. Jednak tylko na krótką chwilę.

Humor, najlepsza muzyka i mnóstwo elegancji. Jest rozrywką dedykowaną wszystkim pokoleniom. Coś dla dzieci i dorosłych, a także dla tych, co chodzili do szkoły z samym Chopinem. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go czerwca 2019 roku, do sopockich Tarasów Aquapark, przy ulicy Zamkowej Góry 3-5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl