Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny
 
Wszystko co czynią z muzyką przychodzi im niezwykle łatwo, wręcz naturalnie.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?7 listopada 2017 od 20:30
za ile?120 zł

"Kabaretowy boysband smyczkowy" - tak właśnie określa się Grupę MoCarta. Tworzą go wybitnie uzdolnieni muzycy, którzy posiadają wielkie poczucie humoru. Skecze Grupy MoCarta przede wszystkim polegają na zabawie muzyką różnego rodzaju. Od swoich widzów wymagają, by Ci mieli choć podstawowe znajomości znanych melodii, jak między innymi: "Stokrotka polna", czy też nowa piosenka zespołu Ich Troje. Wszystko co czynią z muzyką przychodzi im niezwykle łatwo, wręcz naturalnie. Sprawia to, iż na ich koncerty patrzy się niezwykle przyjemnie. Są po prostu bardzo zabawni, a także błyskotliwi. Z pewnością nie dopadnie Was nuda na ich występie.

Ireneusz Krosny to jeden z trzech artystów krajowych, który ma na swoim koncie prestiżową nagrodę od krytyki w Chicago, o nazwie: "The critic's Choice". Ta nagroda przeznaczona jest dla teatrów, ponieważ Krosnego właściwie można określić jako człowieka-teatr. Sztuka artysty jest prosta w zrozumieniu dla wszystkich, nie zważając na wiek, język, kulturę, czy zainteresowania słuchaczy. Mamy zatem mima, który potrafił stworzyć swą własną technikę pantomimiczną, niezwykle oryginalną.

Tutaj aktor nie gra swej roli w symboliczny sposób. Robi to w sposób bezpośredni, co pozwala mu zbliżyć się do widza, który z kolei podąża z większą łatwością za treścią przedstawienia. Aktor zatem nie gra tokiem, ponieważ u niego ruch nie zaczyna się z przepony. Dzięki temu jego sceniczny ruch staje się naturalniejszy i bardziej komediowy. I mamy nowy spektakl autorski Ireneusza Krosnego, który jest złożony z nowych pantomimicznych etiud. W ironiczny sposób, albo humorystyczny etiudy ujmują sceny wzięte wprost z codziennego życia.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa serdecznie już 7-go listopada 2017 roku, do warszawskiej restauracji Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl