Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gruff! - koncert

Gruff! - koncert
 
Oscylują dynamicznie i w sposób nieprzewidywalny od romantycznych ballad, przez rockowe kawałki, aż po heavymetalową sieczkę
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?6 stycznia 2017 od 21:30
za ile?20 zł

Słynny krakowski klub przy Rynku Głównym 28, Harris Piano Jazz Bar zaprasza 6 stycznia na koncert formacji muzycznej Gruff.

Gruff, czyli bluesowo-eklektyczna grupa, to duet transformowany w trio.

Przytuła & Kruk, od słonecznych majowych dni 2013 roku przemierzają polskie i zagraniczne sceny. Jednocześnie przewracają na lewą stronę wszystko to, co dotychczas kojarzono z „bluesrockową” muzyką. Koncertowali na najważniejszych bluesowych scenach festiwalowych w Polsce oraz na potężnych międzynarodowych imprezach. Były to między innymi: węgierski Sziget Festival, Beseda u Bigbitu oraz czeski Blues Alive. Czerpią z bluesa z delty Mississippi, stanowi ona podwaliny ich autorskiej stylistyki.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Oscylują dynamicznie i w sposób nieprzewidywalny od romantycznych ballad, przez rockowe kawałki, aż po heavymetalową sieczkę. Czarny ton głosu i niezwykłe umiejętności frontmana Bartka Przytuły wciskają w fotel, gigantyczne brzmienie gitary elektrycznej Dobro Tomka Kruka czyni, że nikt nie analizuje, dlaczego basisty nie ma na scenie, a mocna perkusja Marka Kudły to miarowa lokomotywa tej trudnej do powstrzymania maszyny.

Gruff wchodzi na scenę punktualnie o 21:30, zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl