Grom - koncert
Repertuar artysty obejmuje przeboje żeglarskie, a także ballady nieznane, parę utworów autorskich i standardy polskiego rocka.
Gdzie?
Tawerna Gniazdo Piratów
Ogólna 5, 01-702 Warszawa
Kiedy?
19 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Tomek "GrOm" Paciorek urodził się w roku 1985, w Człuchowie. Jest gitarzystą i wokalistą samoukiem, miłośnikiem żagli Mazur, a także podróży, whisky oraz dobrej zabawy. Na szantowej scenie od roku 2004 stawiał pierwsze kroki w stolicy, w ślady za stylem samego Romana Roczenia. Po pewnym czasie wykształcił jednak własną osobowość sceniczną. Za sobą ma koncerty w całym kraju zaczynając od Gdańska, aż po sam Kraków.

Od roku 2009 do 2010 był wokalistą formacji rock-szantowej Phono Faber (zdobyli razem Grand-Prix podczas "Łódzkich Inspiracji Szantowych", w roku 2009 i "Rock-szanty Serwy, w roku 2010), solowo kilka trzecich oraz drugich miejsc na polskich festiwalach. Prywatnie jest żeglarzem jachtowym, a zawodowo wykonawcą żeglarskiej piosenki oraz lekarzem chorych komputerów. Repertuar artysty obejmuje przeboje żeglarskie, a także ballady nieznane, parę utworów autorskich i standardy polskiego rocka.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go lutego 2-2020 roku, do warszawskiej Tawerny Gniazdo Piratów, znajdującej się przy ulicy Ogólnej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl