Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia - The Best of Bossa Nova - koncert

Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia - The Best of Bossa Nova - koncert
 
W przypadku duetu Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia mamy do czynienia z energią nasyconą słońcem, która ma właściwości lecznicze.
gdzie?Nowy Świat Muzyki
Nowy Świat 63, 00-363 Warszawa
kiedy?27 czerwca 2017 od 19:30
za ile?80 zł

Warszawski Nowy Świat Muzyki ma zaszczyt zaprosić na koncert Grażyny Auguścik & Paulinho Garci "The Best of Bossa Nova". Koncert odbędzie na scenie przy Nowym Świecie 63 w Warszawie 27 czerwca o godzinie 19:30.

Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia twierdzą, muzyka, którą tworzą korzeniami sięga w "krainę łagodności". Dźwięki, które aranżują artyści uspakajają i relaksują. W końcu pojawia się nadzieja na chwilę ciszy, o którą we współczesnej muzyce coraz trudniej. Jest czas na melancholię, i to cieszy wybredne ucho publiczności.

Mogłoby się wydawać, że brazylijska muzyka to przede wszystkim energetyczna bomba z ogniem fajerwerków. Oczywiście, w wielu przypadkach tak jest. W przypadku duetu Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia mamy do czynienia z energią nasyconą słońcem, która ma właściwości lecznicze. Artyści pracują razem już prawie piętnaście lat. Nagrali cztery wspólne albumy - ostatni "The Beatles Nova" zawierał piosenki Beatlesów dostosowane do stylu brazylijskich bossa-nova.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Grażyna Auguścik to wokalistka, aranżer, kompozytor, producent i lider własnych formacji muzycznych. Amerykańska krytyka traktuje Grażynę Auguścik jako jedną z najciekawszych person na scenie światowego jazzu. Artystka wykreowała charakterystyczny styl wokalnej interpretacji.

Paulinho Garcia jest Brazylijczykiem, a od ponad trzydziestu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, w Chicago. Artysta gra na gitarze, komponuje oraz śpiewa. Pierwsze kroki muzyczne stawiał, gdy miał dziewięć lat. To jeden z najwybitniejszych wykonawców brazylijskiej muzyki. Występował na wielu scenach rozsianych po całym świecie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl