Grave Pleasures
Posiadający fantastyczny wręcz głos Anglik razem ze swoimi towarzyszami ze Skandynawii z formacji, porusza się muzycznie pomiędzy atmosferycznym rockiem, alternatywnymi klimatami i postrockiem
Gdzie?
Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
Kiedy?
12 sierpnia 2018 od 19:30
Za ile?
55 zł
Organizator
Knock Out Productions

Knock Out Productions bardzo serdecznie zaprasza Państwa na dwa koncerty zespołu Grave Pleasures w naszym kraju. Ta fińska grupa wystąpi ponownie w Polsce już 11-go sierpnia w klubie poznańskim U Bazyla, a także dzień później, czyli 12-go sierpnia, w Pogłosie, w stolicy. Post-punkowcy, pochodzący z Helsinek razem z charyzmatycznym angielskim muzykiem Matem "Kvohstem" McNerneyem (wokal) przyjadą do Polski, aby promować swoją ostatnią płytę, pod tytułem: "Motherblood", z roku 2017.

W roku 2015 żywota dokonywał świetny zespół Beastmilk, wierni fani niestety nie mieli zbyt wiele czasu na smutki, ponieważ niemalże natychmiast będący w Finlandii McNerney aka Kvohst, do życia powołał zespół ze swym fińskim kumplem, czyli basistą Valtterim Arino. Grave Pleasures tego samego roku prezentował publice świetną próbkę swych możliwości w postaci pełnej płyty, pod tytułem: "Dreamcrash". Posiadający fantastyczny wręcz głos Anglik razem ze swoimi towarzyszami ze Skandynawii z formacji, porusza się muzycznie pomiędzy atmosferycznym rockiem, alternatywnymi klimatami, postrockiem, w którym usłyszeć można echa Joy Division oraz wczesnego The Cure, dodając również okazjonalnie do tego folkowe i psychodeliczne przyprawy.

Kvohst gościł w naszym kraju, tak z Beastmilk, jak również niejednokrotnie właśnie z Grave Pleasures. Miał on zaszczyt, ostatnim razem supportować legendę alternatywy, czyli Killing Joke. Kapela z Finlandii, z charyzmatycznym Anglikiem, który w niej śpiewa promuje dalej płytę, noszącą tytuł "Motherblood", którą z kolei promuje utwór: "Be My Hiroshima", z teledyskiem wystylizowanym na produkcję z psychodelii lat sześćdziesiątych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go sierpnia 2018 roku, do warszawskiego Pogłosu (Sala Główna), znajdującego się przy ulicy Burakowskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl